2xNatural XL
1xNatural XL Zadarmo
66

Ponúkame vám možnosť vybrať si doplnkový produkt

 • Spankadoo Vagína + Gél - 43 €

  Vďaka štandardizovanému rozmeru a rôznym dráždiacim zakončeniam vnútri zariadenia zažijete stimuláciu, o akej ste doteraz iba snívali. Dôkladne otestovaný a diskrétne posielaný výrobok garantuje diskrétnosť, kvalitu a spokojnosť.

Vyplňte formulár

* - povinné polia

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488


 • Môže mi byť zásielka
  doručená aj do zahraničia?

Zvoľte si spôsob platby

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


Objednať ihneď

Objednávka: 0 €
Poštovné a balné: 8 €
Spolu: 8 €
Dodacia doba: 2 pracovné dni


 • Garancia účinnosti

  Sme si natoľko istí účinnosťou prípravku Natural XL, že vám vrátime peniaze za každé neotvorené balenie, keď nebudete s výsledkami spokojní.

 • Rýchle účinky

  Väčšina mužov zaznamenala zlepšenie v kvalite erekcie už po prvom dni užívania Natural XL. Počas ďalšieho obdobia sa ich erekcia zlepšila, zosilnela, predĺžila a ich penis zväčšil svoju dĺžku aj objem.

 • Bezpečnosť

  Natural XL je doplnok stravy, ktorý sa skladá výhradne z prírodných materiálov a dodá vášmu telu ďalšie množstvo výživných látok. Laboratórne testy potvrdili, že Natural XL je úplne bezpečný.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné informácie nikde nezverejňujeme ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo.

 • Pre každého

  Natural XL je produkt určený mužom, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho sexuálneho života prostredníctvom zväčšenia penisu. Náš produkt je vhodný pre mužov v každom veku bez vážnejších zdravotných problémov.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.